Kompletné sady RGB led pásov

Rozmýšľate, že by ste váš domov oživili vo forme farebného osvetlenia? Rozhodujete sa, či chcete do domácnosti  vniesť žiarivé farby a zároveň jednoduché klasické svetlo? Je to rozhodne skvelý nápad, ktorý budete ďalej odporúčať aj vašim známym. Ak túžite po pokojnej atmosfére vo vašej obývačke, ktorá sa však môže hocikedy zmeniť aj na vášnivú či diskotékovú, mali by ste skúsiť led rgd pásky kompletné sady. Tie zaručia okrem všetkých farieb, ktoré si môžete vy sami meniť aj veľa rôznych efektov. Led pásy majú v priemere viac ako 100 takýchto efektov, medzi ktoré patrí napríklad aj postupné zhasínanie, blikanie, samovoľná zmena farieb a ďalšie.

15m-profi-led-pasik-smd5050-rgb-48ledm-ip20-24v-rf2-kompletna-sada

Okrem farebných svetiel však tieto led pásiky môžu svietiť aj na bielo. Biela farba je v troch odtieňoch – studená biela, teplá biela a neutrálna biela. Aj tieto odtiene dokážu navodiť atmosféru akú si v danej chvíli želáte. Pásiky sa predávajú v rôznych veľkostiach, najbežnejšie sú 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m. Na našom webu ponúkame okrem samotných pásov aj príslušenstvo, teda predávame kompletné sady. Tie pozostávajú z led pása vybranej dĺžky, RGB ovládač slúžiaci na zapínanie a vypínanie svetla a špeciálny adaptér. Tento adaptér má 12 Voltové napätie a je 24 Wattový. Ovládač má najmenej 24 rozličných funkcií.

 

20m-profi-led-pasik-smd5050-rgb-30ledm-ip20-24v-rf2-kompletna-sada

Ak sa vám ponuka led pásov páči, nezabudnite sa pozrieť na našu stránku, kde ponúkame kompletné sady RGB led pásikov za rozumné ceny. Napríklad za jeden pás v dĺžke dvoch metrov, spolu s ovládačom a adaptérom zaplatíte okolo 18 eur. Cena sa zvyšuje, čím je pásik dlhší a preto sady s trojmetrovým pásom stoja asi 35 eur, s desaťmetrovým okolo 60 eur a s najväčším, dvadsať metrovým stoja asi 170 eur. Samozrejme, že okrem dĺžky sa líšia aj inými parametrami, ktoré si treba dôkladne prečítať pred kúpou. Určite kúpu kompletnej sady RGB led pásikov neoľutujete, preto sa nebojte zmeny!