Chcete byť originálni a mať netradičné svadobné oznámenia? Spoľahnite sa na profesionálov

Prípravy na svadbu sú veľmi dôležité hlavne pre ich hlavných aktérov: nevestu a ženícha. Ani jeden z nich totiž nechce, aby ich najkrajší deň v živote dopadol zle a nebol podľa ich predstáv. Preto robia od prvej chvíle rozhodnutia o zorganizovaní svadby všetko potrebné na to, aby boli oni, ale aj svadobní hostia, spokojní.

 

Pod pojmom svadba si predstavujeme najprv ženícha a nevestu v svadobných šatách a obleku, potom svadobnú hostinu a tanec, no k tomu, aby sme na nej neboli sami, musíme pozvať aj nejakých svadobných hostí. A výborným spôsobom ako im túto skutočnosť oznámiť sú najkrajsie svadobn oznamenia Graphicsoul. Prostredníctvom nich oboznámime všetkých blízkych a priateľov so skutočnosťou, kedy, kde a v akom čase sa bude svadba konať. Pozvánky majú za úlohu oslovených ľudí na svadobnú hostinu aj pozvať a oznámenia o svadbe priateľom a známym dáme na vedomie, že sa táto udalosť uskutoční.

 

bride-2470855_1920

 

O tom, ako budú pozvánky či oznámenia vyzerať, záleží na dohode medzi partnermi, ktorých sa táto udalosť týka. Osloviť profesionálov je výborné rozhodnutie, pretože grafici, ktorí tam pracujú, majú veľa skúseností a výborných nápadov na zrealizovanie pozvánok podľa želania zákazníka. Firma Graphicsoul s.r.o. sa takisto zaoberá výrobou a návrhmi svadobných oznámení, pozvánok, etikiet na fľaše či kariet alebo menoviek a podobne. Stačí, ak ich oslovíte a predostriete svoje predstavy či vlastné grafické návrhy, grafici ich spracujú do profesionálneho tvaru, dajú vám ich na odsúhlasenie a až potom ich zadajú do tlače.

 

Pracovať môžu s papierom, ktorý je biely matný, lesklý, krémový, perleťový alebo s plátnom. Formy, druh a typ písma či výber grafickej úpravy, to všetko je formou spolupráce zákazníka s grafikom, ktorý vaše pripomienky spracuje tak, aby ste boli spokojní. Návrhy môžu mať formu klasických, tradičných, moderných, ale aj vtipných či retro štýlov, dokonca si môžete nechať urobiť karikatúry zo svojich vlastných fotografií. Pre profesionálov nič nie je nemožné.

heart-2331466_1920

 

Graphicsoul s.r.o. sa výrobe pozvánok a iných svadobných tlačovín venuje od roku 2008 a z ich dielne vyšlo už veľa pekných návrhov. Venujú sa aj výrobe ostatných tlačovín, potrebných k dokonalej atmosfére svadobnej hostiny ako sú vizitky, menovky, etikety na fľaše, fotodarčeky a podobne.